Płaski brzuch jest marzeniem wielu osób. Niestety jest to jedno z miejsc naszego ciała, gdzie tłuszcz odkłada się najchętniej, natomiast najtrudniej go zlikwidować. Jak walczyć o idealną sylwetkę?

 

Bez racjonalnej diety się nie uda

Idealna figura powstaje w kuchni. Chcąc mieć idealna figurę trzeba bardzo uważać na ilość spożywanych kalorii. Bez deficytu kalorycznego nie uda się osiągnąć sylwetki idealnej do stroju kąpielowego.

 

Ruch jest niezbędny

Drugim elementem zdrowego stylu życia, bez którego nie da się osiągnąć zadowalających wyników, jest aktywność fizyczna. Nawet prawidłowe odżywianie bez porządnej dawki ruchu nie pozwoli osiągnąć dobrych wyników. Rozpoczynając aktywność fizyczna można zacząć trenować w domu. 

 

Kołyska do brzuszków jest narzędziem, które bez groźby urazu pozwoli wytrenować idealny brzuch. Bardzo wiele osób nie umie prawidłowo wykonywać tradycyjnych brzuszków. Zbyt duże obciążenie kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz lędźwiowym powoduje ból oraz skutecznie zniechęca do dalszych ćwiczeń. Kołyska do brzuszków pozwoli wytrenować mięśnie brzucha, a jednocześnie troszczy  się o kręgosłup. 

 

Rozpoczęcie treningu na kołysce do brzuszków to dobry początek aktywnego życia. Z czasem można wprowadzać nowe formy aktywności.