Mężczyźni podobnie jak kobiety chcieli mieć coś poręcznego i małego, w czym mogliby przechowywać drobiazgi i niewielkie dokumenty. W odpowiedzi na ich prośby powstały nerki męskie.

 

Zawartość nerek męskich

 

       Jako że są to gadżety niewielkich rozmiarów, przechowuje się w nich głównie drobiazgi. Do takich zaliczają się z pewnością kluczyki od auta, klucze do domu, telefon komórkowy, czy pamięć USB. Oczywiście nerki męskie to także doskonałe miejsce na trzymanie niektórych dokumentów. Taki dowód osobisty czy prawo jazdy i numer rejestracyjny samochodu zmieszczą się w niej idealnie.

 

      Nerki męskie mogą również posłużyć palaczom i diabetykom. Ci pierwsi zakamuflują w nich papierosy i zapalniczkę. Diabetycy natomiast schowają strzykawki i igły potrzebne do wykonania zastrzyku lub po prostu coś słodkiego, co pomoże im ustabilizować poziom cukru we krwi.

 

W jaki sposób nosi się nerki?

 

         Można zakładać je na biodra. Wtedy są one dobrze umocowane i ma się pewność, że się nie zgubią. Niektóre nerki mają specjalny uchwyt, który przymocowuje się do nadgarstka. Jest to wygodna i dobra propozycja zwłaszcza dla osób, które nie lubią pasków i chcą mieć wszystkie kończyny wolne. Nerkę męską można również nosić pod pachą, podobnie jak to ma miejsce w przypadku aktówek.